POBYT PRO SENIORY – Podkrkonoší

Hotel Za vodou, Dvůr Králové nad Labem

Trénink paměti, zdravotní cvičení a turistika

 6 dnů/5 nocí, polopenze, bohatý program pobyty pro seniory

Termíny:   5. – 10. červen 2022

Termín:   21. – 26. srpen 2022

Cena:  5 850 Kč/1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji)

 

Vydejte se s námi v létě poznávat kouzlo Podkrkonoší a současně si procvičit tělo i paměť. Na pobytu si kromě pravidelného zdravotního cvičení osvojíte použití technik pro zlepšení paměti a naučíte se, jak jednoduše a zábavnou formou svoji paměť udržovat v kondici. Získáte  tipy na praktické “domácí” procvičování a poznáte zajímavá místa v okolí Dvora Králové nad Labem. Vycházky a výlety jsou vždy přizpůsobené kondici a schopnostem účastníků.

O Váš program se bude starat instruktorka Seniorfitnes a trenérka paměti Míša Nešporová.

Týden s turistikou, zdravotním cvičením a tréninkem paměti v hotelu Za vodou ve Dvoře Králové nad Labem v Podkrkonoší.

POBYTOVÝ BALÍČEK NA 6 DNŮ / 5 NOCÍ OBSAHUJE:

  • 5x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 5x polopenze (snídaně + oběd, v den příjezdu začínáme večeří a v den odjezdu se končí snídaní). Večeře lze dokoupit na místě
  • Dopolední program: trénink paměti, zdravotní cvičení, cvičení ve vodě 😊

Doprava individuální, přímý spoj vlakem Pardubice – Dvůr Králové nad Labem (1 hodina), odvoz zavazadel na hotel zajištěn. Výlety přizpůsobeny kondici účastníků.

Popis ubytování

Penzion Za Vodou se těší klidné lokalitě, 1,5 km od centra Dvora Králové. Nabízí moderní restauraci a velkou zahradu s posezením, venkovní bazény s hloubkou 150 cm, minigolf a vnitřní prostor na cvičení. Penzion má moderně zařízené pokoje s posezením, kachličkovou koupelnou a TV. V okolí města se nachází velké množství stezek, lesních cyklotras a turisticky atraktivních míst. Například pohádková zoologická zahrada s africkým safari 1,7 km, přehrada Les Království 6,1 km, barokní hospitál Kuks 8 km nebo nejvyšší vrchol Podkrkonoší Zvičina s Raisovou chatou a unikátní otáčivou rozhlednou. Těšnovská přehrada je vzdálená 6 km a jezero Rozkoš 22 km, Babiččino údolí 21 km, Janské lázně 32 km. Výlety organizované s autobusovou dopravou dle zájmu a počtu účastníků. Místní doprava – zastávka 200 m.

Kontakt pro rezervaci pobytu: Michaela Nešporová, Novobranská 4, Brno, 602 00, sál Tlukot

nesporova.michaela@gmail.com, Tel.: 606 266 766, www.misanesporova.cz

Pobyty pro seniory