POBYT PRO SENIORY – TŘEBOŇ

Hotel Svět

Trénink paměti, zdravotní cvičení a turistika

6 dnů/5 nocí, snídaně v ceně, bohatý program pobyty pro seniory

Termín: 11. – 16. červen 2023
Cena: 5 940 Kč/1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji, 6 390 Kč/ 1 osoba na jednolůžkovém pokoji


,

 

Vydejte se s námi v létě poznávat krásy Jižních Čech a současně si procvičit tělo i paměť. Na pobytu si kromě pravidelného zdravotního cvičení osvojíte použití technik pro zlepšení paměti a naučíte se, jak jednoduše a zábavnou formou svoji paměť udržovat v kondici. Získáte tipy na praktické “domácí” procvičování a poznáte zajímavá místa v okolí města Třeboň. Vycházky a výlety jsou vždy přizpůsobené kondici a schopnostem účastníků.

O Váš program se bude starat instruktorka Seniorfitnes a trenérka paměti Míša Nešporová.

Týden s turistikou, zdravotním cvičením a tréninkem paměti v Jižních Čechách v Třeboni u rybníka Svět.

POBYTOVÝ BALÍČEK NA 6 DNŮ / 5 NOCÍ OBSAHUJE:

  • 5x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • snídaně formou teplého a studeného bufetu
  • dopolední program: trénink paměti, zdravotní cvičení

Doprava individuální, přímý spoj Brno – Třeboň (3,15 hod). Přestávka v Telči (WC na nádraží). Obědy dle domluvy si zajistíme v blízkém okolí. Výlety přizpůsobíme kondici účastníků.

Popis ubytování

Pokoje po rekonstrukci jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, ledničkami a fénem, WC se sprchovými kouty nebo s vanou. K dispozici je lobby bar s letní terasou a nabídkou teplých a studených nápojů včetně zákusků. V hotelu je pokrytí signálem Wi-Fi. Nabídku našich služeb rozšiřujeme o masérské služby. Zprostředkováváme také rezervace na procedury v nedalekých lázních Aurora. K hotelu patří soukromá pláž a minigolf.

Třeboň

historický střed města je unikátem, neboť jako jedno z mála českých historických měst je přístupné z okolí výhradně bránou nebo brankou. Náměstí v Třeboni je obklopené měšťanskými domy s renesančními a barokními štíty. Třeboňský zámek je jedním z největších zámeckých komplexů v České republice. Na jeho místě původně stál panský dvorec, změněný na tvrz a později kamenný hrádek, zmiňovaný roku 1374. Zámek je obklopen nádherným parkem a hradbami. Vaření piva je v Třeboni tradicí, sahající do roku 1379. Nynější pivovar Regent vznikl přestavbou z původní rožmberské zbrojnice na panský schwarzenberský pivovar počátkem 18.stol. Hrobka Schwarzenbergů – je jednou z architektonicky nejpozoruhodnějších památkových staveb jižních Čech.

Kontakt pro rezervaci pobytu: Michaela Nešporová, Novobranská 4, Brno, 6, email:nesporova.michaela@gmail.com, mobil: 606 266 766